Mūsų įmonėje pagrindinė veikla yra vietinių valymo įrenginių ir septikų įrengimas įvairiuose objektuose. Mūsų specialistai parinks Jums tinkamo tipo valymo įrenginius ir atskleis visus autonominės nuotekų sistemos naudojimo privalumus.
Autonominė kanalizacija, sukurta naudojant šiuolaikines technologijas, niekuo nenusileidžia komunalinei. O platus įvairių septikų ir nuotekų valymo sistemų pasirinkimas tiks daugeliui namų ir komercinių pastatų savininkų.
Valymo įrenginio parinkimas
Norėdami teisingai pasirinkti autonomines nuotekas, turime nustatyti:
- Kiek žmonių nuolat naudos vandenį;
- Kokie dirvožemio tipai statybų aikštelėje;
- Koks nuotekų sistemos naudojimo dažnumas;
- Koks požeminio vandens lygis.
Kaip vyksta nuotekų valymo įrenginių montavimas
- Pradiniame etape būtina teisingai nustatyti vietą, kurioje bus nuotekų valymo įrenginys. Renkantis jį reikia atsižvelgti į tai, kad įranga periodiškai išskiria išvalytą vandenį (valymo lygis 97-98%), todėl rekomenduojame papildomai numatyti galimybę drenažo (siurbliu arba gravitacijos būdu iš stoties pašalintos drenos melioracijos grioviais tekės dirbtinai sukurto šlaito kryptimi) iš teritorijos arba surinkimo tašką - gelžbetoninį žiedą. Antruoju atveju vanduo kaupiasi šulinyje, todėl vėliau gali būti panaudotas sodo ir daržo laistymui.
- Valymo įrenginius leidžiama statyti bet kokiu atstumu nuo pastato, bet ne arčiau kaip metras nuo pastato pamatų, kad būtų išvengta jo nusėdimo. Svarbu atsiminti, kad įeinantis į pastatą kanalizacijos vamzdis turi būti įrengtas tam tikru nuolydžiu. Akivaizdu, kad didesniu atstumu nuo nuotekų patekimo taško šis vamzdis eis giliau į žemę. Be to, pagal rekomendacijas tam tikru atstumu įrengiami reviziniai šuliniai, kurie didėja ilgėjant kanalizacijos vamzdžiui. Jų įrengimas yra susijęs su papildomomis finansinėmis išlaidomis. Todėl septiko įrengimo vieta neturėtų būti labai toli, juolab kad šiuolaikinė įranga visiškai neskleidžia specifinių kvapų. Be to, valymo įrenginiai skirti montuoti po žeme, vadinasi, nepakenks aplinkiniam kraštovaizdžiui.
- Kitame etape atliekami žemės darbai, kurių metu ruošiama duobė, nutiesta įvadinė kanalizacijos linija iš pastato ir išvadinis vamzdis išvalytoms nuotekoms pašalinti. Norint sukurti duobę, atliekamas teritorijos žymėjimas.
- Griežtai laikantis schemoje nurodytų matmenų ruošiama valymo įrenginių duobė. Jie yra griežtai patikrinti ir optimalūs septiko įrengimui, po to pabarstomi rekomenduojamu smėlio kiekiu. Pažeidus šiuos reikalavimus padidės užpylimo smėlio sunaudojimas arba sumažės šoninių smėlio pagalvių tūris, dėl to stoties korpusas gali susitraukti po grunto spaudimo.
- Valymo įrenginio įrangos montavimas atliekamas prijungus išleidimo ir įleidimo linijas. Tai atliekama per specialų viršutinį septiko dangtį: vandeniui nepralaidžiame skyriuje sumontuoti du kompresoriai, kurie įeina į įsigyto valymo įrenginio komplektą. Jie guminiais vamzdžiais sujungiami su orą pumpuojančiais vamzdžiais. Be to, stočiai su priverstiniu švaraus vandens pašalinimu įrengiamas siurblys, o nuotekų surinkimo lygis reguliuojamas specialia plūde, kad būtų išvengta įrenginio perpildymo.
- Paskutiniame etape vėl atliekami kasimo darbai, kuriuos sudaro autonominės kanalizacijos išpylimas ir pabarstymas. Norint optimaliai išlyginti išorinį ir vidinį slėgį, šiuos veiksmus rekomenduojama atlikti vienu metu.
Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas ar gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis telefonu +370 686 21852.
Grįžti atgal