Drenažo sistemos

Drenažo sistema reikalinga tam, kad iš aikštelės būtų pašalintas požeminio vandens perteklius. Jeigu jos nėra arba sistemai netinkamai funkcionuojant, pastatai bus veikiami per didelės drėgmės, o derlingi dirvožemio sluoksniai gali būti eroduoti, o tai sukurs augalams nepalankią aplinką. Norėdami išvengti tokių problemų, inžinerinių tinklų montavimo darbus patikėkite mūsų įmonės specialistams.

Mes suprojektuosime ir sumontuosime drenažo sistemą atsižvelgdami į sklypo ypatybes, įskaitant tokius faktorius, kaip:

  • klimatas ir krituliai;
  • gruntinio vandens lygis;
  • dirvožemio tipas;
  • kraštovaizdžio tipas ir nuolydžio buvimas;
  • sklypo paskirtis ir tolesni jos naudojimo planai;
  • pastatų skaičius ir vieta.

Drenažo projektavimas yra požeminių drenažo komunikacijų plano sukūrimas, padedantis normalizuoti dirvožemio vandens režimą. Drenažas yra vienas efektyviausių melioracijos įrenginių, kuris padeda pašalinti drėgmės perteklių ten, kur yra aukštas gruntinio vandens lygis.

Projektavimo darbai prasideda nuo gruntinio vandens lygio matavimų. Atsižvelgdami į tai, kiek pelkėta jūsų vietovė, mūsų ekspertai nustato vamzdžių klojimo gylį ir dažnumą. Dirvožemio cheminė sudėtis ir granulometriniai parametrai lemia drenažo struktūrą.

Skirtingai nuo žemės ūkio sistemų, sklypo, esančio šalia sodybos, drenažas yra susijęs su tam tikrais apribojimais. Visų pirma, būtina laikytis kraštovaizdžio dizaino koncepcijos, kuri labai apsunkina darbą. Antras svarbus veiksnys yra pastatų buvimas – jie turi apeiti, kartu užtikrinant aukščiausią drenažo efektyvumą aplink pamatus.

 

Tinkamai projektuojant drenažo sistemas atsižvelgiama į visas sklypo ypatybes ir trūkumai paverčiami privalumais. Net jei požeminis vanduo pakyla iki pusės metro aukščio iki žemės lygio, drenažas leidžia pašalinti skysčių perteklių, grąžindamas dirvą į derlingumą. Norint pasiekti geriausią rezultatą, drenažas turėtų būti klojamas jau pusantro metro aukštyje požeminio vandens.

Drenažo sistemos įrengimas atliekamas keturiais etapais.

Projektavimas Duomenų surinkimas, analizė, medžiagų parinkimas, būsimos sistemos vizualinio plano kūrimas.
Žymėjimas Pilno mastelio visos sistemos žymėjimas jūsų sklype.
Montavimas Kasimas. Tranšėjų su numatomu gyliu sukūrimas, dugno paruošimas, vamzdžių klojimas.
Išlyginimas Tranšėjos užkasamos ir išlyginama žemė.

 

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas ar gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis telefonu +370 686 21852.

Grįžti atgal