Vėdinimas ir rekuperacija

Rekuperacinė ventiliacija, dar vadinama pakartotinio šilumos naudojimo ventiliacija, leidžia atgauti iki 90 % šilumos.

Rekuperacinės ventiliacijos pagrindiniai privalumai:

  • Drėgmės prevencija kambariuose
  • Gaivus ir švarus oras
  • Sumažintos šildymo išlaidos

Rekuperacinės ventiliacijos veikimo principas

Oro rekuperavimo mechanizmas naudoja iš patalpos išeinančio oro šiluminę energiją iš lauko į patalpą patenkančio gryno oro šildymui arba atvirkščiai – šalina įeinantį orą ištraukiamo oro pagalba. 
Ši sistema leidžia efektyviai kontroliuoti ir reguliuoti patalpų aplinkosauginį veiksmingumą naudojant patalpose esantį stacionarų valdymo pultą ir/arba nuotolinę aplikaciją. 
Rekuperatorius užtikrina vienodą oro cirkuliaciją patalpoje neprarandant turimos šiluminės energijos. Rekuperacinis vėdinimas plačiai naudojamas jau keletą metų, tačiau gyventojai nėra pakankamai informuoti apie vėdinimo kartu su šilumos rekuperatoriumi įrengimo naudą.

Tokia vėdinimo sistema gali būti sumontuota tiek bute, tiek privačiame name, tiek viešose vietose: klasės, auditorijos, biuro patalpos ir kt.

 

Tuo pačiu rekuperacinės sistemos efektyvumas priklauso nuo teisingo įrengimo ir tinkamai parengto techninio projekto, atsižvelgiant į tiekiamo oro kiekį į konkrečią patalpą, vamzdžių skersmenį ir difuzoriaus, kuris tieks orą, modelį. Verta pagalvoti, kad be techninio projekto rekuperacija, kaip taisyklė, nebus optimaliai pastatyta konkrečiai patalpai / objektui, todėl vėliau gali tekti keisti išdėstymą ar net visiškai rekonstruoti ventiliatorių ar šilumos sistema. 

Mūsų specialistai įrengs vėdinimo sistemą bet kuriame pastate, name, bute ar kitame remonto objekte. Galimas sistemos įrengimas  su vienu rekuperatoriumi ir ortakiais, vedančiais į kiekvieną reikiamą patalpą. Šiuo metu didelio atgarsio sulaukė oro linijos tiesimas per skirstomuosius kolektorius. Šių ortakių skersmuo yra tik 75 mm, todėl sutaupoma didžiausia erdvė.

   

Priklausomai nuo to, ar reikia įrengti oro mainų sistemą privačiame name ar bute, ar bet kurioje viešoje erdvėje, mūsų specialistai atsakys į jūsų klausimus ir padės išsirinkti geriausią sprendimą konkrečiai patalpai. Susisiekite su mumis telefonu +370 686 21852 arba palikite užklausą kontaktų formoje.

  

Grįžti atgal