Deimantinis gręžimas

Šiandien deimantinis gręžimas yra pirmaujanti technologija, leidžianti išgauti idealiai lygias ir tikslias skylutes kietose statybinėse medžiagose (betonas, gelžbetonis, plytos, akmuo, akytasis betonas) ir trapiose apdailos medžiagose (keramikoje, granite, akmens masės plytelėse, marmure). Sienų deimantinis gręžimas yra greitesnis, tikslesnis, saugesnis, o taip pat ir ekonomiškesnis būdas nei kalimas perforatoriumi ar kūju. Idealiai tinka dirbant patalpose su apdaila, aukštai arba sunkiai pasiekiamose vietose. Išgaunamos kokybiškos vertikalios, horizontalios, kampinės o taip pat nestandartinės formos didelio skersmens (virš 600 mm) skylės .

Mūsų įmonė vykdo sienų ir konstrukcijų iš betono ir kitų kietų statybinių medžiagų deimantinį gręžimą iki 5 metrų gylio. Mūsų ekspertai yra sukaupę solidžią patirtį gręžiant skyles naudojant deimantinę technologiją įvairiose srityse:

  • oro kondicionierių įrengimui;
  • vandens ir šildymo vamzdžių tiesimui;
  • kanalizacijos, dujotiekių ir vėdinimo kanalų tiesimui;
  • ventiliacijos šachtų formavimui;
  • technologiniams poreikiams statybvietėse;
  • orlaidžių, gamybinių, technologinių langų sukūrimas;
  • elektros maitinimo kabeliams tiesti;
  • žemos įtampos ryšio kabeliams tiesti;
  • gaisro ir kitų inžinerinių tinklų klojimui.

GRĘŽIMO SĄLYGOS
Mūsų specialistų atliekamiems darbams apribojimų praktiškai nėra. Gręžiant skyles, kurių skersmuo iki 400 mm, pakanka standartinio 220 V elektros taško. Didesniam skersmeniui išgauti reikalingas trifazis 380 V maitinimo šaltinis, nes naudojamos galingesni įrankiai.

Deimantiniam gręžimui betone ir gelžbetonyje reikalingas vandens aušinimas. Jei situacija reikalauja didesnio tikslumo, tuomet panaudotas vanduo surenkamas specialiu dulkių siurbliu.

Gręžti nemonolitines medžiagas, tokias kaip plyta, dujų silikatas, putų betonas, galima atlikti sausu režimu su rankiniu instaliavimu – tokiu atveju vainiko segmentai nespėja perkaisti, dulkės išsiurbiamos dulkių siurbliu. tiesiai iš vainiko per žarną, prijungtą prie jos galo. 

Didžiausias vainikėlių skersmuo skirtas gręžti skyles, kurių maksimalus skersmuo yra 600 mm. Išgręžiant per perimetrą mažesnio skersmens skylių seriją, galima padaryti platesnę angą iki 1000 mm.

Deimantinis gręžimas gali būti atliekamas naktį ir aukštyje. Pirmuoju atveju tereikia sumontuoti šviestuvus, antruoju – pastolius arba mobilią kėlimo platformą.

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas ar gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis telefonu +370 686 21852.

Grįžti atgal